ODZYSKIWANIE DANYCH W LUBLINIE TEL. 668193591 ul. Wyżynna 12/29

FIRMA KOMPAN OFERUJE ODZYSKIWANIE DANYCH LUBLIN tel. 668193591

Odzyskiwanie danych z telefonów Lublin, odzyskiwanie haseł Lublin. Odzyskiwanie danych Lublin

    Odzyskiwanie danych Lublin. Odzyskiwanie danych ze wszystkich nośników Lublin. Usługę odzyskiwania danych wykonuję zarówno u klienta jak i u siebie z powierzonych nośników. Opłata za odzyskiwanie danych uzależniona jest rodzaju nośnika, pojemności nośnika danych, oraz stopnia trudności odzyskiwania danych.  Odzyskiwanie danych ma duże szanse na powodzenie. Dlatego w przypadku skasowania danych czy sformatowania nośnika nie należy dokonywać na nim żadnych operacji. Odzyskiwanie danych rozpoczynam w momencie fizycznego otrzymania nośnika. Zapewniam 100% dyskrecji.

Analiza nośnika na miejscu w Lublinie jest bezpłatna w przypadku przesłania go laboratorium. Jeżeli jest możliwa operacja odzyskania danych na miejscu klient płaci za analizę 50 zł. Kwota ta jest doliczana do rachunku gdy klient zdecyduje się na dalsze odzyskiwanie nie laboratoryjne. W przypadku rezygnacji, klientowi opłata 50 zł nie jest zwracana.

W przypadku gdy odzyskiwanie danych z nośnika wymaga analizy laboratoryjnej klient ma dwie możliwości dokonania analizy:

1. Bezpłatnie - analiza jest dokonywana w przeciągu 5 dni od dostarczenia nośnika do laboratorium. Klient dostaje pełną informację dotyczącą tego jakie dane są możliwe do odzyskania i jaki jest szacowany koszt odzyskania.

2. Analiza płatna - 184,50 zł dokonywana jest w przeciągu 5 dni od otrzymania nośnika. Analiza ekspresowa 2 dni 369 zł

3. Klient ma możliwość przesłania własnego nośnika danych, na których zostaną zapisane odzyskane dane, lub zakupić nośnik w firmie odzyskującej dane.

4. Klient nie ponosi kosztów przesyłki kurierskiej w jedną stronę tj. do laboratorium. Zwrot nośnika po odzyskiwaniu danych jest płatny w wysokości 30 zł przez klienta.

5. Nośniki danych - dyski twarde będące na gwarancji nie tracą jej w wyniku analizy laboratoryjnej, klient otrzymuje stosowne zaświadczenie honorowane przez producentów.

Na życzenie wystawiam rachunek uproszczony lub fakturę VAT za wykonaną usługę.

Zapraszam również na stronę profesjonalnego przewoźnika ABI Trans Lublin

tel. 668 19 35 91 Lublin   email: n@piszdomnie

SKYPE  Tryb SkypeMe™!

mapka dojazdu

 
Wyświetl większą mapę

NIP 712-116-30-12

REGON 430439013

Odzyskiwanie danych Lublin, odzyskiwanie danych z telefonów Lublin, KOMPAN Pogotowie komputerowe Lublin    Przegrywanie kaset VHS na DVD Lublin